DMCA

NetvGoldApk.com.tr’deki tüm içerik ya Netvgoldapk.com.tr’ye e-posta ile gönderilir ya da internette çeşitli yerlerde hazır bulunur ve kamu malı olduğuna inanılır. Yayınlanan içeriğin (resimler ve videolar dahil) ABD Telif Hakkı Adil Kullanım Yasası’na (Başlık 17, ABD Kanunu) göre haklarımız dahilinde yayınlandığına inanılmaktadır.

Telif Hakkı İhlali Bildirimi

NetvGoldApk 17 U.S.C. § 512 ve Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (“DMCA“) ile uyumludur. Herhangi bir ihlal bildirimine yanıt vermek ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ve diğer geçerli fikri mülkiyet yasaları kapsamında uygun önlemleri almak politikamızdır.

Telif hakkıyla korunan materyaliniz NetvGoldApk de yayınlanmışsa veya herhangi bir arama motoru aracılığıyla telif hakkıyla korunan materyalinize bağlantılar döndürülüyorsa ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, aşağıdaki bölümde listelenen bilgileri ayrıntılı olarak açıklayan yazılı bir bildirim sağlamalısınız. Sitemizde listelenen ve telif haklarınızı ihlal eden bilgileri yanlış beyan ederseniz, zararlardan (masraflar ve avukatlık ücretleri dahil) sorumlu olacağınızı lütfen unutmayın. Bu konuda hukuki yardım almak için öncelikle bir avukata başvurmanızı öneririz.

Telif hakkı ihlali iddianıza aşağıdaki unsurlar dahil edilmelidir:

  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin kanıtını sağlayın.
  • Sizinle iletişime geçebilmemiz için yeterli iletişim bilgilerini sağlayın. Geçerli bir e-posta adresi de eklemelisiniz.
  • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmayı yeterli ayrıntıda tanımlamanız ve materyalin NetvGoldApk arama sonuçlarında göründüğü en az bir arama terimini eklemeniz gerekir.
  • Şikayet eden tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanımının telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi niyetli bir inancı olduğuna dair bir beyan.
  • Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yalancı şahitlik cezası altında, şikayet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair bir beyan.

İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

Lütfen ihlal bildirimini e-posta yoluyla [email protected] adresine gönderin

E-posta yanıtı için lütfen bize bir veya iki gün süre tanıyın. Şikayetinizi İnternet Servis Sağlayıcımız gibi diğer taraflara e-posta ile göndermenin talebinizi hızlandırmayacağını ve şikayetin düzgün bir şekilde dosyalanmaması nedeniyle gecikmeli bir yanıtla sonuçlanabileceğini unutmayın. Teşekkürler.

İletişim bilgileri

NetvGoldApk ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, size e-posta yoluyla yardımcı olmak için her zaman buradayız. Bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmenin tek yolu e-postamızdır: [email protected].

Ek bilgi

Bu URL’yi ziyaret ederek sitemiz hakkında daha fazla bilgi edinin:  https://netvgoldapk.com.tr/ Samsun, Türkiye’den faaliyet gösteriyoruz.

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.