Şartlar ve Koşullar

https://netvgoldapk.com.tr/ adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına tabi olmayı ve yürürlükteki yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu şartlardan herhangi birine katılmıyorsanız, bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde yer alan materyaller telif hakkı ve ticari marka yasası ile korunmaktadır.

2. Kullanım Lisansı

NetvGold Apk’in Web Sitesindeki materyallerin bir kopyasını yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirme izni verilir. Bu, bir lisansın verilmesidir, bir mülkiyet devri değildir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

  • materyalleri değiştiremez veya kopyalayamazsınız;
  • materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya halka açık herhangi bir teşhir için kullanamazsınız;
  • NetvGold Apk’in Web Sitesinde bulunan herhangi bir yazılımı tersine mühendislik yapmaya çalışmak;
  • materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli notları kaldırmak; veya
  • materyalleri başka bir kişiye aktarmak veya materyalleri başka bir sunucuya “yansıtmak”.

Bu, Netv Uygulamasının bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlali üzerine feshedilmesine izin verecektir. Fesih üzerine, görüntüleme hakkınız da feshedilecek ve basılı veya elektronik formatta olsun, elinizde bulunan indirilmiş materyalleri imha etmelisiniz.

3. Sorumluluk Reddi

NetvGold Apk’in Web Sitesindeki tüm materyaller “olduğu gibi” sağlanmaktadır. NetvGold Apk, açık veya zımni hiçbir garanti vermez, bu nedenle diğer tüm garantileri reddeder. Ayrıca, NetvGold Apk, Web Sitesindeki materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği ile ilgili veya bu tür materyallerle veya bu Web Sitesiyle bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz.

4.Sınırlamalar

NetvGold Apk veya tedarikçileri, NetvGold Apk veya bu Web Sitesinin yetkili bir temsilcisi bu tür bir hasar olasılığı hakkında sözlü veya yazılı olarak bilgilendirilmiş olsa bile, NetvGold Apk’in Web Sitesindeki materyallerin kullanımı veya kullanılamaması ile ortaya çıkacak herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. Bazı yargı bölgeleri, zımni garantilerin sınırlandırılmasına veya arızi zararlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermez, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Revizyonlar ve Errata

NetvGold Apk’in Web Sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. NetvGold Apk, bu Web Sitesindeki materyallerin herhangi birinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu taahhüt etmeyecektir. NetvGold Apk, Web Sitesinde yer alan materyalleri herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. NetvGold Apk, materyalleri güncellemek için herhangi bir taahhütte bulunmaz.

6. Bağlantılar

NetvGold Apk Web Sitesine bağlanan tüm siteleri incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı, sitenin NetvGold Apk tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bağlantılı herhangi bir web sitesinin kullanımı kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

7. Site Kullanım Koşulları Değişiklikleri

NetvGold Apk, Web Sitesi için bu Kullanım Koşullarını önceden haber vermeksizin istediği zaman revize edebilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Şartları ve Koşullarının güncel sürümüne bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz.

8. Gizliliğiniz

Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

9. Geçerli Kanun

NetvGold Apk’in Web Sitesi ile ilgili herhangi bir iddia, kanun hükümleri ihtilafına bakılmaksızın tr yasalarına tabi olacaktır.

Ortalama değerlendirme 3 / 5. Oy sayısı: 1

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.